Piątek, 30 października 2020 r.

Kiedy do psychoterapeuty?

Stres, napięcie, depresja, lęk, kryzys, żałoba i wiele innych sytuacji może sprawiać, że czujesz się źle. Masz prawo otrzymać wsparcie w chwilach słabości. Sprawdź, kiedy warto skorzystać z pomocy psychoterapeuty?

Kiedy warto skorzystać z pomocy specjalistów  
Centrum Psychologiczno-Medycznego MABOR

Poniżej opisujemy sytuacje, w których nasi specjaliści mogą służyć wsparciem i pomocą. 

Poczucie dyskomfortu życiowego

Nie wiesz tak naprawdę o co chodzi, ale nie jesteś zadowolny/a ze swojego życia, potrzebujesz zmiany, nowego startu, spokoju – pozwól sobie pomóc w poszukiwaniach.

Brak satysfakcji z ról, jakie pełnisz

Jesteś matką, ojcem, pracownikiem, przyjacielem – w różnych sytuacjach pełnisz różne role, jednak czujesz, że brakuje Ci czasu i przestrzeni, aby być po prostu sobą – poszukaj uważnego i otwartego słuchacza, który pomoże Ci odnaleźć siebie.

Stres, odpowiedzialność, nadmierne obciążenie

Czas wolny, odpoczynek, spokój – co to znaczy? Zapomniałeś/aś już dawno, jak wygląda prawdziwy relaks? Doba wydaje się mieć 26 godzin, a i tak nie dajesz rady ze wszystkim?  Nie pamiętasz, kiedy spałeś/aś 8 godzin? Czas przyjrzeć się własnym obowiązkom i zdecydować o priorytetach – skorzystaj z pomocy doświadczonego terapeuty.

Niezadowolenie ze związków z innymi ludźmi

Kiedyś miałeś/aś więcej przyjaciół? Z rodziną było zupełnie inaczej? Ludzie byli bardziej otwarci, mieli więcej czasu dla Ciebie a Ty dla nich? Odkryj na nowo radość z relacji z innymi -  rekomendujemy zaczęcie od pozytywnej i pełnej wsparcia relacji z jednym z naszych specjalistów.

Lęk, niepokój, niemożność koncentracji, natrętne myśli

Jeśli odczuwasz jakiekolwiek zaburzenia funkcjonowania psychicznego, które utrudniają Ci życie, osiągnięcie samozadowolenia, pracę,spełnianie swoich obowiązków – nie czekaj, aż będzie gorzej. Zadbaj o siebie już teraz – spotkaj się z pscyhoterapeutą.

Nawracjające bóle, trudne do zdiagnozowania czy wyleczenia choroby

Jeśli niepokoją Cię różne objawy psychosomatyczne pod postacią nawracających bólów czy uporczywych chorób, sprawdź, czy ich podłożem nie są sprawy związane z psychiką. 

Zaburzenia jedzenia

Niepokoją Cię sytuacje, objawy związane z jedzeniem? Obserwujesz je u siebie lub swojego dziecka? Skontaktuj się z naszym specjalistą z Zespołu Leczenia Zaburzeń Odżywiania.

Nie czekaj, zadzwoń!

·

Masz pytania? Napisz do nas!

 

Mabor Sp. z o.o.
ul. Stryjeńskich 19 lok. 18U

02-971 Warszawa

 

 

Centrum Psychologiczno-Medyczne

tel.: 603 116 669

mabor@terapiadialog.pl 



 

Centrum Doradztwa i Szkoleń
Centrum Rozwoju Psychoterapeutów
Centrum Interwencji Kryzysowych
Centrum Mediacji Wewnątrzorganizacyjnych

tel.: 721 001 925

mabor@terapiadialog.pl 

Polityka prywatności i cookies

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej