Niedziela, 25 lipca 2021 r.

Doskonalenie samego siebie
jest drogą do równowagi
wewnętrznej, rozumienia
związków z innymi ludźmi
i sprawnego funkcjonowania

O nas

MABOR jest polską firmą działającą na rynku od 1993 roku, zdobywającą zaufanie i uznanie dzięki rzetelności i stale doskonalonym umiejętnościom zespołu.  Zajmujemy się doskonaleniem umiejętności funkcjonowania ludzi i zespołów.

Stale inwestujemy we własny rozwój, by przez wysoką jakość zapewniać efektywność oferowanych usług. Narzędzia naszej pracy oparte są na nowoczesnych koncepcjach metodologicznych. Profesjonalizm, bogate doświadczenie naszego zespołu, partnerstwo, rzetelność, koncentracja na problemie i adekwatność metod - gwarantują skuteczne działanie. Zapraszamy do kontaktu z naszymi Centrami Kompetencji:

ico cpm1Centrum Psychologiczno-Medyczne

Proponujemy wsparcie dla osób indywidulnych, rodzin i par w zakresie:
- Psychoterapia (indywidualnagrupowa, rodzin i par, dorosłych, dzieci i młodzieży), 
- konsultacje psychiatryczne i neurologiczne,
- coaching rozwojowy osób dorosłych i młodzieży, 
- interwencje kryzysowe (indywidualne oraz pomoc w kryzysie dla rodzin i par).


ico crp1Centrum Rozwoju Psychoterapeutów

Szkoła Psychoterapii MABOR

Zapraszamy na całościowe, 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne, przygotowujace do prowadzenia psychoterapii indywidualnej, rodzinnej i par. Szkoła Psychoterapii MABOR jest rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Po jej ukończeniu absolwenci mogą ubiegać się o uzyskanie Certyfikatu Psychoterapeuty PTP. Program szkolenia spełnia również kryteria European Association of Psychotherapy. 

Superwizje indywidualne dla psychoterapeutów

Zapraszamy do udziału w superwizjach prowadzonych przez absolwentki Szkoły Psychoterapii MABOR, są to certyfikowane psychoterapeutki Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i jednocześnie superwizorki-aplikantki.

 

Baza wiedzy CPM i CRP MABOR

Ciekawe artykuły o tematyce psychologicznej i terapeutycznej. Zapraszamy do lektury!

 

ico cds1Centrum Doradztwa i Szkoleń

Już ponad 20 lat doradzamy organizacjom, pomagamy wzmacniać postawy, konsolidować wiedzę, oceniamy i rozwijamy kompetencje menadżerskie i osobiste. Proponujemy ofertę szkoleń oraz usług doradczych dostosowanych do indywidualnych potrzeb i wymagań każdej organizacji.

 

ico cik1Centrum Interwencji Kryzysowych

W każdej organizacji, instytucji, firmie zdarzają się sytuacje kryzysowe - to nieodłączny element działalności organizacji, wynikający z procesów związanych z funkcjonowaniem społecznym człowieka oraz prawami rządzącymi psychiką ludzką. Nasze projekty są wysoko ocenione zarówno przez pracowników, menadżerów, jak i najwyższą kadrę zarządzającą. 

 

ico cmw1Centrum Mediacji Wewnątrzorganizacyjnych

Możemy wesprzeć Ciebie i Twoją firmę w radzeniu sobie z różnego rodzaju nieporozumieniami, które z czasem urastaja do rangi konfliktu i znacząco zmniejszają efektywność.Częst na pozór nieistotne czynniki powodują, że narastające trudności stają sie trudne do przezwycięzenia. W takich sytuacjach warto zadbać o mediacje - mediator pomoże rozpoznać sytuację i dobrać najelspsze rozwiazania, a dzięki szybkiej interwencji może spowodować, że początkowo destrukcyjny proces na stanie się twórczym i kreatywnym szukaniem rozwiązań oraz sposobów efektywnej komunikacji. 


Zapraszamy do kontaktu

 

Masz pytania? Napisz do nas!

 

Mabor Sp. z o.o.
Stryjeńskich 19/18U

02-791 Warszawa

 

 

Szkoła Psychoterapii MABOR

tel.: 603 116 669

   

mail: mabor@terapiadialog.pl

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej