Sobota, 19 czerwca 2021 r.
Terapia grupowa - grupy wsparcia - ilustracja

Terapia grupowa - grupy wsparcia

Terapia grupowa zmniejsza to poczucie osamotnienia, wyobcowania, umożliwia otrzymywanie i udzielanie wsparcia oraz informacji zwrotnych, pozawla na nowe spojrzenie na siebie i własne relacje z innymi ludźmi, pomaga zmienić sposób doświadczania i przeżywania różnych sytuacji życiowych.

"W grupie funkcjonujemy mniej więcej tak samo jak w świecie i odzwierciedla ona nasze podejście do ludzi i do życia.
Każdy stwarza sobie w grupie taki sam rodzaj otoczenia i kontaktów z ludźmi, jakie ma w życiu
". 
Irvin D. Yalom

 

Wsparcie grupy pomaga nauczyć się rozwijać konstruktwne relacje z innymi. Dowiedzieć się wiecej o naszych ograniczeniach, o tym, jak naprawdę odbierają nas inni; zbudować od nowa opinię na własny temat, odkrywając, jak nasze zachowania wpływają na innych i ich stosuek do nas samych. W trakcie psychoterapii grupowej można w atmosferze bezpieczeństwa i zaufania doświadczyć oraz zrozumieć trudności, które pojawiają się w kontakcie z innymi.

 

Aktualnie prowadzimy nabór do następujących grup:

Terapia grupowa - lęk i depresja

Grupa krótkoterminowa przeznaczona dla osób depresyjnych i lękowych, doświadczających trudności w relacjach interpersonalnych. Terapia prowadzona jest w nurcie poznawczo-behawioralnym. Prowadzi Agnieszka Wojnar-Jadczyszyn - psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny.

Jeśli widzisz wszystko w czarnych barwach i coraz mniej rzeczy Cię cieszy albo z powodu lęku rezygnujesz  z ważnych aktywności. Jeśli czujesz się źle ze sobą lub masz trudności w relacjach z innymi - nasza grupa terapeutyczna to miejsce dla Ciebie. Tu masz szansę dowiedzieć się, co takiego się z Tobą dzieje się, że dostrzegasz tylko negatywne aspekty życia, albo czujesz chroniczne napięcie lub inne objawy z ciała, które Ci towarzyszą w różnych stresujących sytuacjach.

Dowiedz się więcej 

Masz pytania? Napisz do nas!

 

Mabor Sp. z o.o.
Stryjeńskich 19/18U

02-791 Warszawa

 

 

Szkoła Psychoterapii MABOR

tel.: 603 116 669

   

mail: mabor@terapiadialog.pl

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej