Środa, 21 października 2020 r.

Alarcon Luis

Psycholog (ze specjalizacją kliniczną), absolwent Wydziału Psychologii UW. Jest certyfikowanym psychoterapeutą i superwizorem psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Założyciel pierwszego w Polsce realizującego kompleksowy program terapii uzależnień Ośrodka Profilaktyki, Edukacji i Terapii dla osób z problemami alkoholowymi „PETRA” w Warszawie [1985r.]. Jest certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień. Odbywał staże i kursy specjalistyczne w USA [m.in. na University of Miami]. Trener i superwizor treningów psychologicznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Od 1999 do 2004 roku kierował Ogólnopolskim Pogotowiem dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” realizując zadania kliniczne i strategiczne. Obecnie jest Prezesem Stowarzyszenia na Rzecz Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie “Niebieska Linia”. Jest także współtwórcą i wykładowcą szkoły - Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie. Jest członkiem Rady ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie powołanej przez PARPA. Wykładowca w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej oraz Wyższej Szkoły Pedagogiki Resocjalizacyjnej.

W Szkole Psychoterapii MABOR

Na drugim roku prowadzi zajęcia z zakresu: Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, terapii uzależnień, terapii ofiar przemocy.

Masz pytania? Napisz do nas!

 

Mabor Sp. z o.o.
ul. Stryjeńskich 19 lok. 18U

02-971 Warszawa

 

 

Centrum Psychologiczno-Medyczne

tel.: 603 116 669

mabor@terapiadialog.pl  

Centrum Doradztwa i Szkoleń
Centrum Rozwoju Psychoterapeutów
Centrum Interwencji Kryzysowych
Centrum Mediacji Wewnątrzorganizacyjnych

tel.: 721 001 925

mabor@terapiadialog.pl 

Polityka prywatności i cookies

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej