Sobota, 19 czerwca 2021 r.

Rozenfeld Magdalena

Specjalista psycholog kliniczny, psychoterapeuta, certyfikowany analityk grupowy. Pracuje w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie oraz współpracuje z ośrodkiem terapeutyczno-medycznym MABOR. Prowadzi terapię indywidualną i grupową. Przyjmuje pacjentów z zaburzeniami nerwicowymi, lękowymi, zaburzeniami osobowości, stanami depresyjnymi oraz zaburzeniami odżywiania. Zajmuje się wsparciem osób chorujących psychicznie i ich rodzinami. Prowadziła zajęcia socjoterapeutyczne dla dzieci w ramach programu „prowadzenie środowiskowych form wsparcia dla dzieci i młodzieży z rodzin z problemami uzależnień”.

W Szkole Psychoterapii MABOR prowadzi na pierwszym roku wykłady z psychopatologii (klasyfikacja ICD 10) oraz wpsółprowadzi zajęcia z terapii analitycznej. Na drugim roku szkolenia prowadzi zajęcia z zakresu podwójnej diagnozy czyli rozpoznawania uzależnień ze współwystępowaniem zaburzeń psychicznych.

Masz pytania? Napisz do nas!

 

Mabor Sp. z o.o.
Stryjeńskich 19/18U

02-791 Warszawa

 

 

Szkoła Psychoterapii MABOR

tel.: 603 116 669

   

mail: mabor@terapiadialog.pl

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej