Sobota, 19 czerwca 2021 r.

Wanda Szaszkiewicz

Doświadczona specjalistka psychologii klinicznej. Posiada certyfikat psychoterapeuty Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, a także certyfikat superwizora Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz European Association for Psychotherapy. Pracowała przez szereg lat jako rodzinny terapeuta środowiskowy w Klinice Psychiatrii szpitala Uniwersyteckiego. 

Wiele lat była dyrektorem jednej z placówek Krakowskiego Instytutu Psychoterapii Stowarzyszenia Siemacha w Krakowie, pracownikiem Kliniki Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, w tym członkiem Zespołu Hospitalizacji Domowej Kliniki Psychiatrii Dzieci i Młodzieży. Kieruje Zespołem Centrum Psychoterapii w Krakowie. Posiada kilkadziesiąt lat doświadczenia w pracy z rodzinami dzieci oraz młodzieży z problemami klinicznymi. Jest dydaktykiem w obszarze tematów dotyczących rodzin dzieci i młodzieży z problemami klinicznymi, nurtu systemowego w terapii rodzin, przemocy w rodzini. Psychoterapię prowadzi głównie w nurcie systemowym, szczególnie w pracy z rodziną oraz w terapii par. Zajmuje się prowadzeniem szkoleń z psychologii i psychoterapii. Pracuje jako superwizor psychoterapii. 

Kierownik Merytoryczny certyfikowanego, całościowego kursu dla psychoterapeutów w ramach Szkoły Psychoterapii MABOR. Na pierwszym i drugim roku prowadzi zajęcia o integracji w psychoterapii różnych nurtów oraz terapii systemowej na tle innych podjeść. Przez cały czwarty rok prowadzi superwizje na żywo  terapii rodzin. 

 

Masz pytania? Napisz do nas!

 

Mabor Sp. z o.o.
Stryjeńskich 19/18U

02-791 Warszawa

 

 

Szkoła Psychoterapii MABOR

tel.: 603 116 669

   

mail: mabor@terapiadialog.pl

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej